Świętujemy stulecie Powstań Śląskich!

Otwieramy biuro Festiwalu Powstań Śląskich

Wraz ze zbliżającą się datą rocznicy wybuchu III Powstania Śląskiego intensyfikujemy swoje działania. Dziś otwarte zostało Biuro „Festiwalu Powstań Śląskich” mieszczące się przy ulicy Plebiscytowej 18 (w ośrodku Kibice Razem Odra Opole). Będzie to miejsce spełniające rolę centrum zarządzania wszystkimi projektami realizowanymi w ramach Festiwalu. Tu również spotykać się będą grupy odpowiedzialne za poszczególne działania. Będzie to także punkt informacyjny i miejsce, gdzie będzie można odebrać materiały promocyjne czy nagrody w konkursach.

Naszym celem jest również to, aby Biuro stało się, na czas obchodów tak istotnej dla naszego regionu setnej rocznicy III Powstania Śląskiego, miejscem w którym „duch powstańczy” będzie żywy i motywujący do wciąż trwającej, jak widać w komentarzach pod innymi naszymi postami, walki o polskość Śląska.

Przy tej okazji warto również poruszyć sprawę obecnej sytuacji epidemicznej i jej wpływu na nasz „Festiwal”. Mamy nadzieję, że do czasu rozpoczęcia głównych punktów programu takich jak turnieje piłkarskie i tenisowe, piknik patriotyczny, bieg powstańczy, obostrzenia na tyle zostaną zminimalizowane, że ich realizacja przebiegnie normalnym torem. Zdajemy sobie jednak sprawę, że przyszłość może nie wyglądać tak optymistyczne. Z tego względu zastrzegamy sobie zmianę dat, formy i zakresu działań, tak aby dostosować się do bieżących warunków. Liczymy na zrozumienie i tym bardziej zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na Facebook: https://www.facebook.com/FestiwalPowstanSlaskich

Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku od 9:30-14:00.